Przedszkole w Sopocie
Casa Mia Przedszkole Montessori Niepodległości 735 81-840 Sopot Tel.: +48 660 661 177 Odwiedź witrynę Data dodania:

Przedszkole w Sopocie

Zanim rodzice wybiorą dla dziecka przedszkole, warto, aby zapoznali się z programem, jaki jest realizowany w danym przedszkolu, a także, aby dowiedzieli się, czy dziecko będzie mogło tam prawidłowo rozwijać swoje indywidualne pasje i zdolności.

Doskonałym wyborem będzie z pewnością przedszkole w Sopocie, które realizuje specjalny program według założeń pedagogiki dr Marii Montessori.

Interesuje Was, na czym polega ten program i jakie metody pracy z dziećmi są realizowane w przedszkolu? Koniecznie odwiedźcie stronę casamia-montessori.pl. Tam dowiecie się, że w przedszkolu nie ma grup wiekowych, jest jedna grupa, która skupia dzieci w wieku 2,5-6 lat. Jest tak dlatego, że według metody Montessori dzieci uczą się od siebie różnych zachowań, a przy okazji starsze dzieci mogą opiekować się młodszymi, przez co uczą się samodzielności i odpowiedzialności.

Na podanej stronie można zapoznać się z programem dnia i z opłatami za przedszkole, z wyszczególnieniem, ile wynosi wpisowe, czesne, a ile dzienna stawka żywieniowa.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

MKM Paintball

Wejherowo

service picture

P.P.H. KEMER Lech Modrzyński

Straszyn

service picture

Kancelaria Adwokacka Aleksandra Gaffke

Lębork