Mediaserwis.net Multimedia Agency Lektoring.pl Studio - Lektor do reklam
Mediaserwis.net Multimedia Agency Lektoring.pl Studio Prof. E.Romera 1 76-200 Słupsk Tel.: +48 (56) 656-60-50 Odwiedź witrynę Data dodania:

Mediaserwis.net Multimedia Agency Lektoring.pl Studio - Lektor do reklam

Profesjonalny lektor do reklam dostępny jest na stronie internetowej: lektoring.pl, gdzie widnieje obszerna oferta głosów. Lektorzy, współpracujący z tym studiem pochodzą z rozmaitych krajów, dlatego zapewniają nagrania głosowe w różnych językach oraz - co jest bardzo ważne - są to nagrania w naturalnym języku tych lektorów, a zatem uwzględniające odpowiedni akcent oraz doskonałą wymowę.

Dzięki tak bogatej bazie głosów każdy klient odnajdzie dla siebie doskonałe rozwiązanie! W ofercie widnieje zarówno lektor do spotów promocyjnych i reklamowych, jak i do filmów, bajek oraz rozmaitych nagrań. Różnorodność językowa obejmuje podstawowe i popularne języki - angielski, niemiecki, rosyjski, amerykański, hiszpański, lecz także te mniej powszechne, jak serbski czy węgierski. Co więcej - jeśli klient nie odnajdzie pożądanego głosu w zaprezentowanej bazie lektorów, może śmiało skontaktować się z przedstawicielem studia - z pewnością pomoże ono w poszukiwaniach odpowiedniego głosu.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

MKM Paintball

Wejherowo

service picture

P.P.H. KEMER Lech Modrzyński

Straszyn

service picture

Kancelaria Adwokacka Aleksandra Gaffke

Lębork