Pokaz fajerwerków Poznań
Damy Ognia Bułgarska 17 60-320 Poznań Tel.: Odwiedź witrynę Data dodania:

Pokaz fajerwerków Poznań

Firma damyognia.pl jest organizatorem międzynarodowych pokazów pirotechnicznych i laserowych na terenie Wielkopolski. Bilety na ich koncert można kupić na stronie internetowej a wszyscy, którzy myślą o organizacji takiego przedsięwzięcia na własny użytek, mogą wypełnić udostępniony przez nich formularz kontaktowy.

Rozgwieżdżone niebo może być jeszcze bardziej rozświetlone przez pokaz fajerwerków w Poznaniu. Przeżyj niezapomniane chwile, obserwując jak wiązka światła, rozrywa przestworza setką sztucznych ogni! Dla wzmocnienia efektów wizualnych przedstawienie łączy się z muzyką, będąc prawdziwą ucztą dla zmysłów. A to dopiero początek.

Pokaz pirotechniczny rozpoczyna Prophecy – magia i legendy wzmocnione niesamowitymi efektami świetlnymi i porywającą muzyką. Nie odchodź jednak. Zostań, gdy na niebie zagrzmi Armageddon – wielka eksplozja żywiołów, nadzwyczajne efekty laserowe i muzyka nadająca dynamiki całemu przedstawieniu. Takie emocje odczujesz, przebywając w specjalnie do tego celu wydzielonej strefie i na trybunach dla widzów, skąd zobaczysz niezapomniane show – Teatr Ognia.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

Fun&Play

Grodzisk Wielkopolski

service picture

THINK Sp. z o.o.

Poznań

service picture

Ebordi s.c.

Gądki