http://borowkowyzakatek.pl/ | Krzewy borówki amerykańskiej w doniczkach
GOSPODARSTWO OGRODNICZE PAWEŁ STUDZIŃSKI Podkońska Wola 7 97-216 Podkońska Wola Tel.: 667 621 042 Odwiedź witrynę Data dodania:

http://borowkowyzakatek.pl/ | Krzewy borówki amerykańskiej w doniczkach

Chcesz uprawiać borówkę amerykańską i szukasz szkółki, która oferuje wysokiej klasy odmiany krzewów tego owocu? Warto zaznajomić się z działalnością Borówkowego Zakątku prowadzącego szkółkę w Podkońskiej Woli w województwie łódzkim. Firma dba o satysfakcję swoich klientów, oferując im odmiany borówki doskonale przystosowane do uprawy w warunkach środkowoeuropejskiej strefy klimatycznej. W jej szkółce można zakupić krzewy borówki amerykańskiej w doniczkach o różnych pojemnościach. W zależności zatem od tego, czy pragniesz uprawiać roślinę w ogrodzie, czy na plantacji, możesz wybrać odpowiednio rozrośnięte krzewy.

Szkółce z Podkońskiej Woli zaufało już wiele osób. Jej właściciele służą profesjonalnym doradztwem przy sadzeniu i uprawie borówki amerykańskiej, a także zakładaniu plantacji. Przekazują swoim klientom wszystkie niezbędne certyfikaty zaświadczające o jakości uprawianych w szkółce krzewów. Możesz więc liczyć na obfite plony uprawy!

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

Xfelgi.pl

Poniatów

service picture

Butik-Kesi

Ksawerów

service picture

Bakaliowo.pl

Łódź