Spływy kajakowe kujawsko pomorskie | Wypożyczalnia, Spływy Kajakowe "Korsarz" Krzysztof Wiśniewski
Wypożyczalnia, Spływy Kajakowe "Korsarz" Krzysztof Wiśniewski Juliusza Słowackiego 2 87-301 Brodnica Tel.: 603880949 Odwiedź witrynę Data dodania:

Spływy kajakowe kujawsko pomorskie | Wypożyczalnia, Spływy Kajakowe "Korsarz" Krzysztof Wiśniewski

Nie masz pomysłu na weekend? Chcesz spędzić czas z najbliższymi w aktywny sposób, blisko natury i nad wodą? Jeśli tak, warto rozejrzeć się za ciekawymi atrakcjami w regionie. Niezwykle piękne i malownicze tereny zapewnią świetną przygodę i wspaniałe wspomnienia. Ponadto, dadzą możliwość oderwania się od codziennej rzeczywistości i nabrania sił.

W tym celu warto odezwać się do firmy Korsarz, czyli pewnego partnera, który organizuje spływy kajakowe w województwie kujawsko-pomorskim. Przedsiębiorstwo gwarantuje pełne bezpieczeństwo, ponieważ zatrudnia wyłącznie wykwalifikowaną kadrę instruktorów, którzy wykonują swoją pracę już od wielu lat. Oferta skierowana jest do klientów w każdej grupie wiekowej, niezależnie od posiadanych umiejętności oraz poziomu zaawansowania. Firma stawia na wysoki poziom obsługi i ogromny profesjonalizm - właśnie dlatego już od wielu sezonów poszerza grono zadowolonych uczestników, którzy chętnie polecają spływy swoim znajomym.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

Iluzjonista Mariusz Czajka

Toruń

service picture

Salon Meblowy Luksus Meble

Czernikowo

service picture

Studio Nagrań Lektorskich LEKTORING.PL

Osiek Nad Wisłą