Lublin adwokat
Kancelaria Adwokacka Mariusz Wojciech Cieślik Narutowicza 27 20-004 Lublin Tel.: 502710166 Odwiedź witrynę Data dodania:

Lublin adwokat

Ius et lex, ta łacińska paremia ukazuje, jak różnorodne może być pojmowanie prawa, które de facto obejmuje swoim zasięgiem każdą dziedzinę życia współczesnego człowieka, mnożąc sytuacje często niejasne, konfliktowe. W takich momentach lepiej jest zaufać osobom posiadającym wszechstronną wiedzę oraz doświadczenie z zakresu prawa.

Kancelaria Adwokacka Mariusza Wojciecha Cieślika świadczy kompleksową i profesjonalną obsługę prawną podmiotów gospodarczych oraz klientów indywidualnych na terenie Lublina i jego okolic. Adwokat ten podejmuje się reprezentacji klienta w sporach sądowych i pozasądowych zarówno przed sąd sądami powszechnymi, jak i organami administracji publicznej. Specjalizując się w prawie cywilnym, gospodarczym, karnym oraz prawie pracy i ubezpieczeń społecznych, sporządza pisma procesowe oraz opinie prawne, jak również udziela porad prawnych w pilnych dla klienta sytuacjach.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Skomentuj firmę

Firmy w regionie: