http://maciejmazanski.pl - Kontrola podatkowa Warszawa
Kancelaria Prawno-Podatkowa Maciej Mazański Doradca Podatkowy i Radca Prawny Marszałkowska 68 00-545 Warszawa Tel.: 606 832 132 Odwiedź witrynę Data dodania:

http://maciejmazanski.pl - Kontrola podatkowa Warszawa

Kompetentna, realizowana zgodnie z aktualnie obowiązującą podstawą prawną pomoc to zakres pracy, jaką wykonują pracownicy Kancelarii Prawno-Podatkowej Maciej Mazański. Usługi te są kompletne. Obejmują zarówno profesjonalne doradztwo, jak i przeprowadzenie klienta przez całą procedurę administracyjno-sądową, w tym również reprezentowanie jego interesów w przypadku jego fizycznej absencji.

Jedną z dziedzin, w której specjalizują się pracownicy wspomnianego realizatora, jest kontrola podatkowa firm na terenie Warszawy i okolic. Skorzystanie z tego rodzaju pomocy pozwoli upewnić się, że dana działalność prowadzona jest zgodnie z wymaganiami fiskusa i nie ma wobec niego żadnych zaległości, które mogłyby powodować naliczanie karnych odsetek lub, w najgorszym przypadku, interwencję komorniczą. Cała procedura kontrolna przeprowadzana jest z zachowaniem zasady poufności oraz pełnej dyskrecji.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

Macromedica Centrum Medyczne

Warszawa

service picture

PITERSON Sp. z o.o.

Warszawa

service picture

TanieMilitaria.pl

Warszawa