Etykieta na alkohol - https://winoklejki.pl
Winoklejki - Tel.: 794 953 840 Odwiedź witrynę Data dodania:

Etykieta na alkohol - https://winoklejki.pl

Korzystając z oferty przedstawionej na stronie internetowej winoklejki.pl, można zamówić zróżnicowane wzory etykiet, które świetnie się prezentują na butelkach z alkoholem każdego rodzaju, od szampana po wino. Dostawca proponuje także możliwość personalizacji naklejek i umieszczenia na nich tekstu lub sentencji wybranej przez klienta. 

Realizator ze swojej strony gwarantuje terminowość dostaw oraz odpowiednie zabezpieczenie przesyłki przed przypadkowym lub celowym zniszczeniem w czasie transportu. Każdorazowo etykieta na alkohol jest drukowana na specjalnym rodzaju papieru o zwiększonej grubości, a dodatkowo pakuje się ją w kopertę z folią bąbelkową (przy mniejszych zamówieniach obejmujących kilka, kilkanaście sztuk) lub wyściełany i zamykany karton. 

Dostawca poleca swoją ofertę osobom prywatnym, które mają poczucie humoru oraz firmom, które działają w branży gastronomicznej lub przy organizacji różnego rodzaju imprez. Zachęca do stałej współpracy i składania hurtowych zamówień, które są wyceniane z odpowiednim rabatem. 

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

Polish Cosmetics Distribution Centre Uk Limited

Market Drayton

service picture

doradcapodatkowy-adwokaci-de.pl

Frankfurt

service picture

Copywriter.pl

Kraków