Adwokat hajnówka - Kancelaria Adwokacka adw. Marcin Sakowicz
Kancelaria Adwokacka adw. Marcin Sakowicz Kazimierzowska 3 17-100 Bielsk Podlaski Tel.: 607 556 767 Odwiedź witrynę Data dodania:

Adwokat hajnówka - Kancelaria Adwokacka adw. Marcin Sakowicz

Poszukując porady prawnej czy reprezentanta przed sądem, można zwrócić się po pomoc do kancelarii prawnej z linku adwokatsakowicz.pl. Jest to biuro adwokackie świadczące usługi klientom indywidualnym i podmiotom gospodarczym z zakresu wielu dziedzin prawa. Osoby z Siemiatycz czy Hajnówki, którym potrzebny jest adwokat, mogą liczyć na wszelką pomoc w problemach z zakresu prawa:

  • rodzinnego,
  • cywilnego,
  • pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • karnego i wykonawczego,
  • gospodarczego i handlowego,
  • administracyjnego.

Prowadzący biuro prawnik obsługuje klientów z całego kraju, gwarantując indywidualne podejście i zaangażowanie w sprawy klienta. Kieruje się kodeksem etycznym i zapewnia dyskrecję. Uczciwie podchodzi do każdej sprawy, informując klienta o możliwych działaniach w zakresie przepisów prawa. Priorytetem jest dla niego dbanie o interesy klienta. Uważnie wsłuchuje się w słowa klienta i analizuje problem. Udziela kompleksowego wsparcia, prowadząc konsultacje, sporządzając pisma i reprezentując klienta w sądzie.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

PHU AGROVET Andrzej Konopka

Śniadowo

service picture

Creek Melioracje Marek Ruczaj

Czyże

service picture

Aura s.c

Białystok