Rękawice żeglarskie
Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda Powstańców Wielkopolskich 12b 61-895 Poznań Tel.: 61 853 75 32 Odwiedź witrynę Data dodania:

Rękawice żeglarskie

Oferta przedsiębiorstwa Helly Hansen jest kierowana do osób interesujących się żeglarstwem, które chciałyby zaopatrzyć się w wysokojakościowe akcesoria. Zalicza się do nich rękawice żeglarskie o dużej odporności na przedzieranie, które znajdują zastosowanie zarówno wśród amatorów, jak i profesjonalistów. Wszystkie wyroby dostępne w tym sklepie pochodzą od zaufanych producentów i są do nabycia w niewygórowanych cenach. Oferowane rękawiczki nie zsuwają się z dłoni i chronią przed otarciami skóry podczas trzymania lin.

Rękawice stanowią podstawowe wyposażenie osób przebywających na żaglowcach, ponieważ w tym przypadku nawet niewielkie podmuchy wiatru mogą wpłynąć na napięcie lin. Dodatki te są wykorzystywane chętnie jesienią i zimą, ponieważ zapewniają przyjemne ciepło. Niekiedy też chronią przed poparzeniami słonecznymi, co oznacza, że można ich używać cały czas, niezależnie od pory roku. Materiały, z jakich wyprodukowano rękawiczki, są przyjemne w dotyku, miękkie i jednocześnie wytrzymałe.    

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

THINK Sp. z o.o.

Poznań

service picture

Ebordi s.c.

Gądki

service picture

TABUN Mikołaj Marciniak - JarajTo.pl

Chodzież