Szkoła medyczna piotrków
Centrum Usług Edukacyjnych - Szkoła „WIED” w Piotrkowie Trybunalskim Owocowa 12 97-320 PIOTRKÓW TRYBUNALSKI Tel.: 44 647 48 76 Odwiedź witrynę Data dodania:

Szkoła medyczna piotrków

Współpraca z tym podmiotem stanowić może bardzo atrakcyjne rozwiązanie dla osób dorosłych, które chcą rozwijać swoje umiejętności w rozmaitych obszarach tematycznych, a także zdobywać wykształcenie. Przedsiębiorstwo o nazwie WiED to policealna szkoła medyczna w Piotrkowie Trybunalskim. Oddziały firmy zlokalizowane są także na terenie Rawy Mazowieckiej oraz Moszczenicy.

Osoby zainteresowane znaleźć mogą tu między innymi:

  • zaoczne liceum dla osób dorosłych
  • szkoły policealne na kierunkach związanych z administracją, florystyką, ochroną fizyczną osób i mienia, Bezpieczeństwem i Higieną Pracy oraz usługami kosmetycznymi
  • szkoły policealne medyczne na kierunkach takich jak na przykład opiekun medyczny, terapeuta zajęciowy, czy opiekunka dziecięca
  • kursy w zakresie elektryki, wizażu, treningu personalnego oraz dietetyki

Firma jest placówką posiadającą uprawnienia szkoły publicznej. Nauka w prowadzonym przez podmiot liceum oraz w szkołach policealnych ma charakter bezpłatny, co niewątpliwie jest przydatną opcją.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

Xfelgi.pl

Poniatów

service picture

wyprawkowy

Brzeziny

service picture

JGL

Sieradz