Prawo karne gdańsk
Kancelaria Radcy Prawnego Janusz Behrendt Fantazego 1b 83-000 Pruszcz Gdański Tel.: +48 504 640 045 Odwiedź witrynę Data dodania:

Prawo karne gdańsk

Na stronie internetowej pod adresem jb-kancelaria.pl można zapoznać się z ofertą usług świadczonych przez kancelarię Janusza Behrendta. Jedną ze specjalności jest prawo karne. W Gdańsku indywidualne porady są udzielane w biurze zlokalizowanym na ul. Czopowej 14/20. Wśród najczęstszych spraw prowadzonych przez kancelarię należą przestępstwa (umyślne i nieumyślne) skierowane przeciwko:

  • życiu i zdrowiu, 
  • mieniu,
  • bezpieczeństwu w komunikacji,
  • obrotowi gospodarczemu,
  • wiarygodności dokumentów.

Kancelaria świadczy usługi zarówno w karnym postępowaniu przygotowawczym, jak i na etapie formalnego procesu sądowego. Udział radcy prawnego polega m.in. na obecności podczas przesłuchania – jako pełnomocnik świadka bądź też obrońca podejrzanego.

Osoby fizyczne mogą również skorzystać z rzetelnego doradztwa w sprawach rozwodowych, alimentacyjnych, podziału wspólności majątkowej, ustanowienia kurateli. Prawo gospodarcze to kolejny obszar, w którym fachową pomoc oferuje wszystkim przedsiębiorcom prezentowana kancelaria.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

Kancelaria Adwokacka Aleksandra Gaffke

Lębork

service picture

Albex

Gdańsk

service picture

Drukarnia Amicus

Skórcz