Rzeźby metalowe | MAREK SOLARZ STUDIO MS
MAREK SOLARZ STUDIO MS Chmieleniec 35 30-348 Kraków Tel.: 608 696 298 Odwiedź witrynę Data dodania:

Rzeźby metalowe | MAREK SOLARZ STUDIO MS

Jeśli chcesz, żeby twój dom lub firma zyskały niecodzienny wystrój, który będzie przykuwał uwagę obserwatorów, to oferta firmy M Ar jest z pewnością tą, której szukasz. Jest to polski specjalista w dziedzinie tworzenia liter przestrzennych oraz różnego rodzaju rzeźb. Są one wykonywane głównie z elementów metalowych. 

Do prac wykorzystuje się przede wszystkim stal nierdzewną. Dzięki cienkim arkuszom możliwe jest dowolne kształtowanie. Odpowiednia technika pracy pozwala ukryć wszelkie łączenia. Obserwujący ma wrażenie, że produkt jest jednolitą bryłą. W projektach pojawia się wiele dodatków, w tym odcienie złota i srebra. Jak podaje wykonawca, nie ma praktycznie żadnych ograniczeń, jeśli chodzi o kształt i wielkość przedmiotu. 

Rzeźby metalowe mogą być instalowane we wnętrzach, jak i mogą stanowić formę ozdobną w parkach i na dziedzińcach. Wielu klientów sięga także po specjalistyczne oświetlenie takich konstrukcji. Tego rodzaju dodatek z pewnością wpływa na ogólną ocenę metalowej instalacji. 

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

AGTOM s. z o.o.

Kraków

service picture

F. H. U. P. M&M

Skawina

service picture

Gomeo

Kraków