Adwokat prawo rodzinne warszawa
Kancelaria Adwokacka Piotr Chmielewski Aleja Solidarności 119/125 00-897 Warszawa Tel.: 22 308-55-00 Odwiedź witrynę Data dodania:

Adwokat prawo rodzinne warszawa

Jedną z podstawowych kwestii poruszanych podczas sprawy rozwodowej jest opieka nad dziećmi. W większości przypadków potomstwo zostaje przy matce chyba, że istnieją przesłanki, które stwierdzały by, że nie będzie ona w stanie się nimi należycie zająć. Czasem w grę mogą wchodzić też problemy z alkoholem lub innymi używkami. Oczywiście zanim wyrok sądu będzie prawomocny należy powierzyć ocenę sytuacji wykwalifikowanej kancelarii, która pomoże w rozwiązaniu tego problemu. 

Podczas procesu koniecznie powinien reprezentować nas dobry adwokat. Prawo rodzinne w Warszawie obsługuje kancelaria ze strony adwokat-rodzinny.com, która może pomóc uporać się z tą sytuacją. Biorąc pod uwagę wszystkie okoliczności możemy być pewni, że sprawa zostanie załatwiona szybko oraz bez większych komplikacji. Powinno to oszczędzić stresujących chwil których i tak w tym czasie jest bardzo dużo.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

Macromedica Centrum Medyczne

Warszawa

service picture

PITERSON Sp. z o.o.

Warszawa

service picture

TanieMilitaria.pl

Warszawa