Rejestracja eori
AKCYZA-ZONE PAULINA WĄSOWSKA Postępu 13 02-676 Warszawa Tel.: 503 606 625 Odwiedź witrynę Data dodania:

Rejestracja eori

Agencja celna, ogłaszająca się na stronie internetowej akcyza-zone.pl, prowadzi obsługę klientów prywatnych oraz przedstawicieli biznesowych. Świadczy pomoc w zakresie dokonania zgodnego z prawem aktu rejestracji pojazdu. Obowiązek ten dotyczy właścicieli, którzy nabyli auto, skuter czy motor na terenie RP  lub poza granicami kraju.

Domeną agencji jest także doradztwo. Zatrudniona kadra objaśnia niezrozumiałe dla niektórych klientów (zwłaszcza osób, które procedurę przechodzą po raz pierwszy) kwestie związane z wymogami prawnymi, w tym wskazuje konieczne do uiszczenia opłaty skarbowe i administracyjne. Pracownicy przypominają także przedsiębiorcom o obowiązującej ich rejestracji EORI.

Agencja niektóre usługi może przeprowadzić online. Lista świadczeń wraz z cennikiem jest dostępna pod podanym linkiem lub też wycena jest przedstawiana indywidualnie, po zapoznaniu się pracownika z udostępnioną przez klienta dokumentacją. Pomoc przez sieć internet to propozycja nie tylko dla mieszkańców Warszawy.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

Macromedica Centrum Medyczne

Warszawa

service picture

PITERSON Sp. z o.o.

Warszawa

service picture

TanieMilitaria.pl

Warszawa