https://sklep.ksj.pl/ - Anioł obrazek
Księgarnia Świętego Jacka Wita Stwosza 11 40-042 Katowice Tel.: +48519546101 Odwiedź witrynę Data dodania:

https://sklep.ksj.pl/ - Anioł obrazek

Księgarnia katolicka proponuje ciekawe pamiątki z chrztu świętego. Powstały one głównie z myślą o dzieciach przystępujących do tego sakramentu. W przypadku dorosłych katechumenów warte polecenia są przede wszystkim publikacje o treści religijnej, dotyczące duchowości i kwestii praktycznych związanych z obowiązkami stanu chrześcijanina.

Obrazki przygotowywane są na zamówienie klienta, a czas realizacji zlecenia wynosi do dwóch tygodni. Dlatego najlepiej nie odkładać tego rodzaju zakupu na ostatnią chwilę, tym bardziej, że termin uroczystości jest zazwyczaj znany z wyprzedzeniem. Producentem oferowanych artykułów jest firma Valenti, znany warsztat srebrników włoskich z tradycjami, dostarczający wyroby pamiątkarskie przygotowywane z okazji różnych wydarzeń.  

Chcesz, aby nad dzieckiem czuwał anioł? Obrazek zakupiony w Księgarni Świętego Jacka można postawić na półce, komodzie lub powiesić na ścianie. Będzie to znak dla każdego niebiańskiego posłańca, że jest w tym miejscu mile widzianym gościem.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

LIMBA

Poręba

service picture

Silesiapak

Katowice

service picture

tapetuj.pl Sklep internetowy

Tarnowskie Góry