Agencja ewaluacji | Polska Agencja Ewaluacji Sektora Publicznego Spółka Akcyjna
Polska Agencja Ewaluacji Sektora Publicznego Spółka Akcyjna Chłodna 51 00-867 Warszawa Tel.: 608 349 379 Odwiedź witrynę Data dodania:

Agencja ewaluacji | Polska Agencja Ewaluacji Sektora Publicznego Spółka Akcyjna

Profesjonalne usługi badawcze w zakresie ewaluacji, a także związane ze wsparciem procesu przygotowywania profesjonalnej dokumentacji to podstawa oferty PAESP. Firma działa na rynku od wielu lat, niezmiennie ciesząc się bardzo dużą popularnością. Jest to zasługa indywidualnego podejścia i pełnego zaangażowania w obsługę, a także unikalnego know-how płynącego z bogatego doświadczenia oraz wysokich kwalifikacji zatrudnianych specjalistów. Nie sposób nie wspomnieć także o satysfakcjonujących stawkach.

Katalog usługowy jest rozbudowany. Agencja ewaluacji, jak sugeruje nazwa, przede wszystkim specjalizuje się w kompleksowych badaniach ewaluacyjnych, dzięki którym możliwe jest poznanie mechanizmów funkcjonowania danego programu lub instytucji, a następnie wykorzystanie ich w celu optymalizacji przebiegu kluczowych procesów. Do tego dochodzi także możliwość skorzystania z pomocy na każdym etapie przygotowywania dokumentacji takiej jak strategie rozwoju, promocji czy gminne programy rewitalizacji itp.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

Macromedica Centrum Medyczne

Warszawa

service picture

PITERSON Sp. z o.o.

Warszawa

service picture

TanieMilitaria.pl

Warszawa