Jazdy dodatkowe gdańsk • OSK Speed
OSK Speed Gnilna 2 80-847 Gdańsk Tel.: 601 224 101 Odwiedź witrynę Data dodania:

Jazdy dodatkowe gdańsk • OSK Speed

Oferta Ośrodka Szkolenia Kierowców Speed została przygotowana z myślą o bezstresowej i efektywnej nauce jazdy, pozwalającej bezproblemowo zdać egzamin państwowy. Zatrudniona kadra dokłada wszelkich starań, by zarówno część teoretyczna, jak i praktyka korzystania z samochodu pozwoliły kursantowi poznać wszystkie zasady kodeksu ruchu drogowego oraz z mniejszym strachem podejść do spotkania z egzaminatorem.

Zapisując się na naukę jazdy, uczestnik może wyjeździć z prowadzącym standardowy, ustalony odgórnie czas za kierownicą. Ma także możliwość wykupić sobie jazdy dodatkowe po Gdańsku w promocyjnej cenie, jeśli uważa, że jego wiedza i umiejętności w zakresie poruszania się po mieście nie są wystarczające.

Ośrodek zaprasza do kontaktu osoby w każdym wieku, które pragną wyrobić sobie prawo jazdy. Kadra proponuje naukę na w pełni sprawnych samochodach, stanowiących odzwierciedlenie modeli, na których przeprowadzany jest później egzamin w WORD-zie. Dostępne w ofercie kursy obejmują kategorię A i B.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

Kancelaria Adwokacka Aleksandra Gaffke

Lębork

service picture

Albex

Gdańsk

service picture

Drukarnia Amicus

Skórcz