Kancelaria Radcy Prawnego Dominik Styczyński | Szkolenia z zamówień publicznych warszawa
Kancelaria Radcy Prawnego Dominik Styczyński Gdańska 89 85-022 Bydgoszcz Tel.: 661 481 676 Odwiedź witrynę Data dodania:

Kancelaria Radcy Prawnego Dominik Styczyński | Szkolenia z zamówień publicznych warszawa

Warszawska Kancelaria Radcy Prawnego Dominik Styczyński zajmuje się organizacją szkoleń dla przedsiębiorców. Jednym z nich jest szkolenie z przetargów, pozwalające przede wszystkim zorientować się, czym są przetargi i jak postępować w trakcie ich trwania, aby uzyskać najlepsze wyniki. Przepisy z zakresu prawa zamówień publicznych mogą wydawać się zawiłe osobom, które po raz pierwszy mają z nimi styczność. Ponadto ciągle pojawiają się ich kolejne aktualizacje. Dlatego szkolenia z zamówień publicznych w Warszawie należy przejść, aby mieć lepsze rozeznanie. Uczestnicząc w szkoleniu można zorientować się, jakie błędy są najczęściej popełniane, gdy chodzi o przetargi. 

Eksperci przedstawiają najważniejsze informacje, żeby później zająć się bardziej szczegółowym przedstawieniem zagadnienia. Kursanci mogą liczyć także na praktyczne ćwiczenia, obejmujące próby przeprowadzania zamówień publicznych. Po ukończonym szkoleniu wiedza o przetargach jest wyraźnie większa i można ją zastosować w praktyce. 

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

Iluzjonista Mariusz Czajka

Toruń

service picture

Salon Meblowy Luksus Meble

Czernikowo

service picture

Studio Nagrań Lektorskich LEKTORING.PL

Osiek Nad Wisłą