Przewóz farmaceutyków
Uni-logistics Sp. z o.o. Polska 19 81-339 Gdynia Tel.: 58 667 99 99 Odwiedź witrynę Data dodania:

Przewóz farmaceutyków

Przedsiębiorcy, którzy planują rozbudować swój biznes i rozpocząć działalność na rynku międzynarodowym, powinni podjąć współpracę z firmą Uni-logistics. Przedsiębiorstwo świadczy usługi z zakresu spedycji morskiej, lotniczej, kolejowej oraz transportu drogowego na całym świecie.

W ofercie znajduje się między innymi przewóz farmaceutyków. Wysoko wykwalifikowani pracownicy wiedzą, w jaki sposób zabezpieczyć ładunek wymagający specjalnych warunków przechowywania i odpowiedniej temperatury. Podmiot dysponuje naczepami wyposażonymi w agregaty prądotwórcze. Warto dodać, że firma posiada certyfikat IATA CEIV Pharma, więc klient może mieć pewność, że towar dotrze do odbiorcy w nienaruszonym stanie.

Z pewnością ważną informacją dla wielu osób będzie fakt, że przedsiębiorstwo oferuje wiele innych usług, takich jak magazynowanie produktów w magazynach wysokiego i czasowego składowania. Zleceniodawcy mogą również zlecić rozformowywanie kontenerów, przeładunek, przepakowanie towarów oraz ich etykietowanie.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

Kancelaria Adwokacka Aleksandra Gaffke

Lębork

service picture

Albex

Gdańsk

service picture

Drukarnia Amicus

Skórcz