Znicz szkło mrożone
Cudowny Świat Kwiatów Karolina Tamiłowska Bolesława Chrobrego 38 05-500 Łbiska Tel.: +48 575 055 158 Odwiedź witrynę Data dodania:

Znicz szkło mrożone

Osoby pragnące ozdobić swoje balkony czy ogrody wspaniałymi kwiatami powinny zainteresować się ofertą mazowieckiego przedsiębiorstwa zajmującego się produkcją rozsad kwiatów i bylin. Jego pełen asortyment można obejrzeć na stronie cudownekwiaty.pl. Firma ta nieustannie poszerza swoją ofertę, dlatego w jej sklepie internetowym jest mnóstwo produktów służących do wyposażenia ogrodu. Można tam również znaleźć ciekawe ozdoby świąteczne i nie tylko.

Osobny dział sklepu stanowią produkty najchętniej kupowane przed zbliżającym się świętem zmarłych. Przedsiębiorstwo to stara się, aby były one zawsze wyselekcjonowane i miały efektowne, niebanalne wzornictwo. W sprzedaży jest między innymi nowoczesny, srebrny znicz ze szkła mrożonego, w kształcie kuli i z parafinowym wkładem. W asortymencie dostępne są eleganckie, proste znicze z lustrem, jak również artystyczne produkty o niecodziennych kształtach i klasycznym lub nowoczesnym wzornictwie. Sklep ten oferuje te artykuły w bardzo przystępnej cenie.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

Macromedica Centrum Medyczne

Warszawa

service picture

PITERSON Sp. z o.o.

Warszawa

service picture

TanieMilitaria.pl

Warszawa