https://www.lulkowo.pl/pl/zabawki-kreatywne/zestawy-kreatywne
Lulkowo.pl Sarmacka 12 02-972 Warszawa Tel.: 885 900 851 Odwiedź witrynę Data dodania:

https://www.lulkowo.pl/pl/zabawki-kreatywne/zestawy-kreatywne

Jako rodzic pragniesz, by Twoje dziecko dobrze się rozwijało? Chcesz, aby Twój maluch podczas zabawy nabywał umiejętności, które przydadzą mu się w życiu? Postaw zatem na zestawy zabawek kreatywnych, które znajdziesz w internetowym sklepie Lulkowo.pl. Gwarantują one wielogodzinne zabawy, podczas których maluch będzie rozwijał swoją wyobraźnię. Jeśli pragniesz rozbudzić w nim chęć poznawania świata, dzięki nim na pewno Ci się to uda.

W asortymencie powyższego sklepu znajdziesz propozycje dla dziewczynek (np. powóz z księżniczką i królewiczem) oraz dla chłopców (m.in. drewniani rycerze i smok, straż pożarna i strażacy). W jego ofercie nie brakuje zabawek, którymi zainteresują się dzieci obu płci (np. zestaw do zabawy w lekarza).

Decydując się na zakupy w powyższym sklepie, stawiasz na wysoką jakość wykonania, a co za tym idzie, na bezpieczną zabawę.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Skomentuj firmę


  • Użytkownik Nela Kucharska dodał komentarz 2019-03-07 09:43:46
  • Zabawki kreatywne to podstawa w naszym domu, lubimy gdy nasze pociechy bawią się w grę albo zajmują się zabawką , która ich jednocześnie edukuje.
  • Ocena 4

Firmy w regionie:

service picture

Macromedica Centrum Medyczne

Warszawa

service picture

PITERSON Sp. z o.o.

Warszawa

service picture

TanieMilitaria.pl

Warszawa