http://abikon-producent.pl/category/produkty/gabloty-informacyjne-korkowe/
Abikon Producent Mickiewicza 15 38-460 Jedlicze Tel.: 530 555 596 Odwiedź witrynę Data dodania:

http://abikon-producent.pl/category/produkty/gabloty-informacyjne-korkowe/

Tablice i gabloty informacyjne znajdują szerokie zastosowanie w różnych urzędach, instytucjach użytku publicznego, jak przychodnie, gabinety stomatologiczne czy też szkoły i przedszkola. Gablota informacyjna służy nie tylko do eksponowania materiałów informacyjnych czy reklamowych, ale jest swego rodzaju kanałem komunikacji wewnętrznej, czy też komunikacji między pracownikami szkoły bądź przedszkola a rodzicami. Wie o tym doskonale Abikon, producent tego rodzaju gablot, który poleca zarówno gabloty tekstylne, jak i gabloty korkowe, zamykane na dwa zamki.

Na stronie internetowej rekomendowanej firmy abikon-producent.pl zaprezentowano taką wewnętrzną gablotę informacyjną korkową typu EKONO, do której ulotki informacyjne mocuje się za pomocą szpilek bądź pinesek. Zasadniczo gabloty są produkowany w wymiarach standardowych, ale na specjalne życzenie klienta producent może wykonać gabloty na dowolny wymiar.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Skomentuj firmę


  • Użytkownik ersimbut dodał komentarz 2019-10-10 09:36:45
  • Wyroby z pleksi, z których słynie ten producent, są w wysokiej jakości oraz dobrze zaprojektowane. Zachęcam w do zapoznania się z pełną ich ofertą, która dostępna jest na ich stronie internetowej. :)
  • Ocena 4

Firmy w regionie:

service picture

PRO-music

Rzeszów

service picture

MUKK Architektura Wnętrz

Krosno

service picture

SztukWizja

Jasło