Adwokaci Wrocław
Kancelaria adwokacka Katarzyna Pawłowska Stacha Świstackiego 15 50-430 Wrocław Tel.: 505 510 204 Odwiedź witrynę Data dodania:

Adwokaci Wrocław

Prawo gospodarcze, cywilne, karne, rodzinne rozwodowe oraz pracy i spółek – to obszary specjalizacji adwokatów z wrocławskiej Kancelarii Adwokackiej Katarzyny Pawłowskiej. Mają oni kompetencje merytoryczne oraz doświadczenie pozwalające na poruszanie się w złożoności przepisów prawnych i procedur administracyjnych dla osiągnięcia wymiernej korzyści podczas reprezentowania klientów.

Wszystkie sprawy prowadzone są po dokładnym rozpoznaniu sytuacji i kontekstu prawnego, z odniesieniem do aktualnego orzecznictwa oraz skrupulatnością formalną i argumentacyjną. Klient na bieżąco informowany jest o postępach, wszystko mu jest klarownie objaśniane oraz realizowane w terminie i dyskretnie.

Kancelaria zapewnia pełną obsługę prawną dla firm i spółek osób prywatnych, mających do zlecenia sprawę rozwodową, alimentacyjną, spadkową, dotyczącą odszkodowań, ustalenia ojcostwa, obrotu nieruchomościami oraz przestępstw i wykroczeń.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

produktyreklamowe.com.pl

Brzezia Łąka

service picture

Football Freestyle Dawid Pajor

.

service picture

Perfect Bust

Warszawa