Radca prawny Warszawa nieruchomości • Kancelaria Prawnicza Polz i Polz radcowie prawni sp.p.
Kancelaria Prawnicza Polz i Polz radcowie prawni sp.p. Podwale 17 00-252 Warszawa Tel.: 22 622 54 70 Odwiedź witrynę Data dodania:

Radca prawny Warszawa nieruchomości • Kancelaria Prawnicza Polz i Polz radcowie prawni sp.p.

Wszelkiego rodzaju transakcje i operacje, których przedmiot to nieruchomościami, są ściśle uregulowane pod względem prawnym. Niezależnie od tego, czy chodzi o kupno, sprzedaż, wynajem, czy jakąkolwiek inną czynność związaną z mieszkaniem, domem, innym budynkiem lub gruntem, konieczne jest sporządzenie odpowiednich umów, często trzeba także brać udział w negocjacjach i przyglądać się obrotowi spraw, mając na uwadze zgodność z przepisami. Nic więc dziwnego, że wiele osób zajmujących się szeroko pojętymi nieruchomościami rozpoczyna współpracę z prawnikami, którzy się w tym specjalizują.

W Warszawie radca prawny od nieruchomości dostępny jest w kancelarii prawniczej Polz & Polz, której siedziba znajduje się przy ul. Podwale 17/3. Jego zadanie polega na sporządzaniu umów, analizowaniu dokumentów, negocjowaniu i doradzaniu we wszystkich sprawach, w których klient potrzebuje pomoc prawnej.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

Macromedica Centrum Medyczne

Warszawa

service picture

PITERSON Sp. z o.o.

Warszawa

service picture

TanieMilitaria.pl

Warszawa