https://talukko.com/ - Polski design meble
Talukko Sp. z o.o. - Polskie Meble Designerskie Marii Kuncewiczowej 4 60- � Poznań Tel.: 608205156 Odwiedź witrynę Data dodania:

https://talukko.com/ - Polski design meble

Przystępując do umeblowania domu czy mieszkania ich właściciele coraz częściej sięgają po bliskie naturze meble drewniane, które oprócz niezwykłej urody tego surowca cechują się także niebywałą trwałością. Zgodnie z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz królują style hołdujące prostocie i elegancji, a także naturalności i barwom wnoszącym do wnętrza mnóstwo światła i radości. Takie właśnie meble można spotkać na stronie talukko.com tworzone przez najlepszych projektantów i wykonane z niezwykłą starannością przez doświadczonych rzemieślników, wykonujących swą pracę z miłości do drewna.

Są to niebanalne meble mające polski design, których próżno szukać gdziekolwiek indziej. Są one tak pomyślane, aby klient miał możliwość dostosowania ich do własnych potrzeb i oczekiwań, a także do aranżacji już istniejących wnętrz. Składają się one z tak zwanych kubików, które w każdej chwili mogą być wymienione i zastąpione nowymi w innym kolorze. Jest to oryginalny pomysł, w którym zakochało się wiele osób, pragnących mieć w domu, oryginalne, nietuzinkowe komody różnej wielkości i urocze szafki RTV.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

THINK Sp. z o.o.

Poznań

service picture

Ebordi s.c.

Gądki

service picture

TABUN Mikołaj Marciniak - JarajTo.pl

Chodzież