Ginekolog Warszawa prywatnie
Macromedica Centrum Medyczne Jurija Gagarina 26 00-754 Warszawa Tel.: 22 841 06 79 Odwiedź witrynę Data dodania:

Ginekolog Warszawa prywatnie

Jeśli zauważyłaś u siebie niepokojące objawy, które mogą wskazywać na chorobę narządów rodnych lub piersi, zgłoś się do dobrego ginekologa, który na podstawie specjalistycznych badań oraz wywiadu lekarskiego postawi trafną diagnozę, a następnie wdroży odpowiednie leczenie. Przyjmujący prywatnie ginekolog z Warszawy, o którym przeczytasz na stronie internetowej macromedica.pl, zapewnia profesjonalną opiekę medyczną również tym paniom, które spodziewają się potomstwa.

Podczas wizyty każdej pacjentki w swoim gabinecie lekarz ten zapewnia przyjazną atmosferę, wykazując się wyrozumiałością i życzliwością. Cierpliwie odpowiada na nurtujące pacjentki pytania dotyczące np. porodu lub czekającego je zabiegu ginekologicznego. Dzięki temu pacjentki czują, iż mają odpowiednie wsparcie w trudnych dla nich chwilach.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Skomentuj firmę


  • Użytkownik sofartaly dodał komentarz 2018-07-12 11:29:14
  • Kiedy potrzebna jest mi konsultacja ginekologiczna to wybieram lekarza, który jest empatyczny i taktowny oraz dysponuje szeroką wiedzą medyczną. Mam wtedy poczucie, że jestem pod dobrą opieką. Warto też pamiętać o tym, żeby profilaktycznie wykonywać wszystkie zlecone badania, np. cytologię czy mammografię.
  • Ocena 4

Firmy w regionie:

service picture

PITERSON Sp. z o.o.

Warszawa

service picture

TanieMilitaria.pl

Warszawa

service picture

Penis pills rank

Warszawa