Ortodonta pogórze • https://studio-usmiechu.eu/
Agnieszka Gola INDYWIDUALNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA Szymona Czechowicza 1 81-198 Pogórze Tel.: 531 397 799 Odwiedź witrynę Data dodania:

Ortodonta pogórze • https://studio-usmiechu.eu/

Skrzywione zęby bywają postrzegane głównie w kategoriach estetyki, ale niektóre wady zgryzu dają też szereg innych problemów, jak na przykład trudności w gryzieniu pokarmów czy wady wymowy. W takich przypadkach z pewnością warto jak najszybciej podjąć leczenie ortodontyczne, ale warto rozważyć to także w sytuacjach, gdy wada zgryzu nie jest aż tak uciążliwa. Trzeba bowiem wiedzieć, że skrzywione zęby nie tylko źle wyglądają, ale też są mocniej narażone na próchnicę, odkładanie się kamienia nazębnego, jak również mogą sprzyjać chorobom dziąseł i przyzębia.

W dzisiejszych czasach zaś leczenie ortodontyczne nie jest już tak uciążliwe jak dawniej, choćby ze względu na nowoczesne aparaty, które pozwalają zachować wygodę i atrakcyjny wygląd. Ważnym faktem jest też to, że można zdecydować się na korekcję zgryzu nawet w dorosłym wieku. Ortodonta z Pogórza kieruje swoją zaprezentowaną na stronie studio-usmiechu.eu ofertę do dzieci, młodzieży i do osób dorosłych, bez ograniczeń wiekowych. Każdy może więc pozbyć się wady zgryzu i cieszyć się korzyściami, jakie daje perfekcyjne uzębienie.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

Kancelaria Adwokacka Aleksandra Gaffke

Lębork

service picture

Albex

Gdańsk

service picture

Drukarnia Amicus

Skórcz