Buty robocze zimowe
Trekker Sport Jacek Drzewiński, Maciej Gajda Powstańców Wielkopolskich 12b 61-895 Poznań Tel.: 61 853 75 32 Odwiedź witrynę Data dodania:

Buty robocze zimowe

Kompletowanie odpowiedniego stroju roboczego z pewnością powinno zaczynać się od profesjonalnego obuwia. Ważne jest przy tym, by było to obuwie dopasowane nie tylko do typu wykonywanego zajęcia, ale i do warunków atmosferycznych. Jeżeli pracownik ma do czynienia z wykonywaniem swoich zajęć na świeżym powietrzu, podczas miesięcy zimowych, konieczne będą ciepłe i wytrzymałe buty robocze zimowe — na przykład takie, jakie można zakupić w sklepie Trekker Sport.

Odpowiednią temperaturę wewnątrz buta zapewnia tu wyściółka z grubej ociepliny. Pozwala ona pracować nawet w temperaturze sięgającej minus 50 stopni Celsjusza. Bardzo ważny jest utwardzany nosek (kompozytowy), chroniący przed kontuzjami oraz nieprzebijana podeszwa, która dodatkowo chroni przed przypadkowym poślizgnięciem się. Zakładanie i zdejmowanie obuwia jest (mimo solidnej budowy) stosunkowo proste, a kolejną zaletą jest dostępność nie tylko męskich, ale i damskich rozmiarów.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

THINK Sp. z o.o.

Poznań

service picture

Ebordi s.c.

Gądki

service picture

TABUN Mikołaj Marciniak - JarajTo.pl

Chodzież