SpecTłumacz • tłumaczenia prawne
Biuro tłumaczeń specjalistycznych SpecTłumacz Konarskiego 12 44-274 Rybnik Tel.: 32 494 32 69 Odwiedź witrynę Data dodania:

SpecTłumacz • tłumaczenia prawne

Kto choć raz miał okazję posłuchać rozmowy dwóch prawników dyskutujących o sprawach zawodowych, ten wie, że jest to język bardzo skomplikowany nawet po polsku. Dlatego szukając tłumacza dokumentów prawnych, trzeba się rozejrzeć za takim, który zna prawniczą terminologię, ale także ma pewną wiedzę prawniczą w ogóle.

Tanie tłumaczenia prawne sporządza biuro tłumaczeń Spec Tłumacz legitymujące się doskonałymi referencjami, zatrudniające wybitnych fachowców od przekładów na wiele języków świata. Ludzie ci, w większości posiadający status tłumacza przysięgłego oprócz doskonałego przygotowania filologicznego ukończyli także inne kierunki i studia podyplomowe z dziedzin, których tłumaczenia wykonują. Znaleźć ich można na stronie spectlumacz.pl, gdzie znajdują się także informacje na temat wyceny i sposobu składania zleceń. Wszystkie tłumaczenia wykonywane są rzetelnie, szybko i tanio, a ustalona kwota nigdy nie ulega zmianie.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

LIMBA

Poręba

service picture

Silesiapak

Katowice

service picture

tapetuj.pl Sklep internetowy

Tarnowskie Góry