Ambasadorki avon
EKSPERT - MONIKA JAROCKA Włodzicka 17 04-774 Warszawa Tel.: 697 011 011 Odwiedź witrynę Data dodania:

Ambasadorki avon

Wszystkie osoby chcące zarządzać swoim grafikiem powinny zainteresować się pracą w firmie Avon. Jest to popularna marka sprzedająca kosmetyki, takie jak:

  • szampony i odżywki do włosów,
  • kremy,
  • balsamy do ciała,
  • artykuły do makijażu.

Rozpoczęcie współpracy z powyższą firmą jest dość proste, ponieważ wystarczy jedynie wypełnić formularz lub skontaktować się z jej przedstawicielem, który chętnie odpowie na wszelkie pytania i wyjaśni ewentualne wątpliwości. Praktyczne informacje na ten temat dostępne są na stronie i-avon.pl.

Osoby dokonujące zapisu nie muszą wpłacać wpisowego, a  na dodatek mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Ambasadorki Avon otrzymują pakiet startowy na powitanie, w którym znajdują się różnego rodzaju akcesoria pielęgnacyjne oraz kosmetyki. Są one uprzywilejowane do otrzymywania przedpremierowych ofert niedostępnych nigdzie indziej. Propozycja ta przypadnie do gustu szczególnie matkom z dziećmi oraz studentkom poszukującym dodatkowego zarobku. Mogą one liczyć także na ciekawe szkolenia marketingowe, dzięki którym poszerzają swoją wiedzę i osiągają coraz lepsze wyniki.

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Skomentuj firmę


Nie zamieszczono jeszcze komentarzy.

Firmy w regionie:

service picture

Macromedica Centrum Medyczne

Warszawa

service picture

PITERSON Sp. z o.o.

Warszawa

service picture

TanieMilitaria.pl

Warszawa