P90 - replika broni
TanieMilitaria.pl Lasek Brzozowy 13 02-792 Warszawa Tel.: 22 400 51 52 Odwiedź witrynę Data dodania:

P90 - replika broni

Model karabinu maszynowego p90 to niesamowicie wierna kopia oryginalnej broni, która z powodzeniem może służyć w zabawach typu ASG. Na stronie taniemilitaria.pl oferowana jest ta broń w bardzo przystępnej cenie.

Co ważne, wszystkie sprzedawane przez ten sklep repliki powstają na bazie oryginalnych modeli broni i są w 100-procentach zgodnymi z oryginałem kopiami. Mało tego, wykorzystywane w ich konstrukcji tworzywa sztuczne i elementy metalowe odznaczają się ponadprzeciętną wytrzymałością, dzięki czemu nadają się na ekstremalne gry typu ASG. Z taką bronią z pewnością wzbudzisz zainteresowanie innych uczestników rozgrywki. Warto również wiedzieć, że zestaw zawiera broń, magazynek, akumulator, ładowarkę, pas do noszenia i pudełko. Oczywiście jest ona kompatybilna z wieloma innymi elementami sprzedawanymi na stronie sklepu. Sprawdź sam, czego Ci potrzeba!

Oceń firmę

Średnia ocena: 0

Liczba głosów: 0

Skomentuj firmę


  • Użytkownik Angelika Krawczyk dodał komentarz 2018-04-10 15:57:31
  • Jestem fanką broni palnej z okresu drugiej wojny światowej i nie pogardzę też repliką nowszej broni. Ten sklep spełnia moje wymagania w 100%
  • Ocena 4

Firmy w regionie:

service picture

Macromedica Centrum Medyczne

Warszawa

service picture

PITERSON Sp. z o.o.

Warszawa

service picture

Penis pills rank

Warszawa